přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Kontakty

WI-ASS ČR poskytuje služby v České republice prostřednictvím dvou kanceláří v Praze a v Olomouci.

Přerov
Wilsonova 7
750 02 Přerov
tel.: +420 581 219 477
e-mail: prerov@renomia.cz
ředitel: Ing. David Kocfelda

Spojení

MHD:
Z autobusového nádraží i ČD je nejjednodušší cesta pěšky: před nádražím doleva, první ulicí doprava ul. Škodova, na konci této ulice doprava po ul. Komenského stále rovně až ke kruhovému objezdu. Pak doleva na Žerotínovo nám.

Z Žerotínova náměstí k rohovému obchodnímu domu Baťa a zde začíná ulice Wilsonova. Sídlo firmy je po pravé straně mezi Oční optikou a obchodem s uzeninami, velká hnědá vrata, ve 2. patře (budova je označena logem RENOMIA).

Autem:
Od Olomouce – po projetí podjezdem pod železnicí stále přímo přes světelnou křižovatku, za mostem přes Bečvu pořád rovně kolem České spořitelny (po pravé straně) až na světelnou křižovatku ve tvaru písmene T, na křižovatce odbočit doleva, dále stále rovně až na kruhový objezd a na něm doleva na Žerotínovo nám.

Od Ostravy – na první světelné křižovatce po příjezdu do Přerova vlevo a dále jako od Olomouce.

Od Brna – (Tovačova) nebo Kojetína po projetí podjezdu pod železnicí přes dvě světelné křižovatky stále rovně po ul. Kojetínské a Komenského až na kruhový objezd a na něm doleva na Žerotínovo nám.

Od Zlína – za Horní Moštěnicí odbočit doprava, přímý průjezd městem po hlavní silnici až na kruhový objezd, zde do centra (doleva) a na druhém kruhovém objezdu doprava na Žerotínovo nám.

Pobočky RENOMIA GROUP

Mapa poboček v ČR

Vedení společnosti

Ing. Vilém Matyáš
Jednatel 

Mgr. Tereza Poláková
Jednatel
polakova@wiass.cz 
+420 222 390 824 / +420 725 526 798

wiass@wiass.cz

www.wiass.cz

Kontakt pro média

PhDr. Jakub Salát
Senior manažer komunikace a PR
jakub.salat@renomia.cz 
+420 724 012 685