přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

24.2.2017

Hana Velíšková se stala novou personální ředitelkou RENOMIA GROUP

Hana Velíšková se stala novou personální ředitelkou RENOMIA GROUP, největší poradenské společnosti v oblasti pojištění a risk managementu založené ve střední a východní Evropě.

Velíšková do RENOMIA přechází po více než šesti letech ze společnosti KPMG, ve které působila také jako personální ředitelka.

„Základem dlouhodobě úspěšného růstu RENOMIA jsou odborné znalosti, pracovitost a kreativita výjimečného týmu zaměstnanců. Jsem rád, že na pozici nové personální ředitelky přichází Hana Velíšková, která má mnohaleté zkušenosti z největších českých poradenských firem, bank i pojišťoven,“ říká Pavel Nepala, Managing Partner a spoluzakladatel společnosti RENOMIA.

Hana Velíšková má více než dvacetileté zkušenosti s personalistikou v poradenských, bankovních
a pojišťovacích firmách. V minulosti působila také jako HR ředitelka společností Allianz pojišťovna a Raiffeisenbank. Předtím se oblasti HR věnovala i v GE Money Bank. V KPMG se jí podařilo výrazně zlepšit pověst společnosti jako zaměstnavatele, zvýšit angažovanost zaměstnanců a přebudovat procesy rozvoje, hodnocení a odměňování tak, aby podporovaly zvyšování výkonu a udržení talentů.

„RENOMIA dynamicky roste, což přináší prostor pro rozvoj a kariérový růst talentovaných lidí. Potřebujeme dále zlepšovat systém vzdělávání, zavést nové HR nástroje, využívat všechny možnosti moderních technologií. Prostor vidím i v budování zaměstnavatelské značky a hledání nových cest k přilákání kvalitních pracovníků. RENOMIA má díky své firemní kultuře a hodnotám ohromný potenciál,“ říká ke svému jmenování Hana Velíšková.

Velíšková přednáší na programu HR Stratég v rámci People Management Forum Institutu, má koučovací certifikaci, je garantkou internetové HR kavárny a autorkou řady odborných článků a publikací o diverzitě. Je vdaná, má dva syny, ráda sportuje a cestuje.