přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

16.2.2017

RENOMIA a WI-ASS ČR partnery 12. ročníku galavečera Právník roku 2016

V pátek 3. února se konal již 12. ročník soutěže Právník roku, kterou organizují Česká advokátní komora a vydavatelství EPRAVO.CZ.

V letošním ročníku soutěže, který se konal v TOP HOTELU Praha převzalo sošku sv. Yva a titul Právník roku 2016 deset osobností v sedmi řádných a třech mimořádných kategoriích (Právnická síň slávy, Pro bono, Talent roku).

RENOMIA, a.s. spolu s WI-ASS ČR s.r.o. jsou tradičními a významnými partnery tohoto slavnostního galavečera.

Právníkem roku v kategorii občanské právo se stal JUDr. Ladislav Muzikář, soudce Městského soudu v Praze. Ocenění mu předala Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA. Zdeněk Turek, jednatel společnosti WI-ASS, pak předal ocenění v kategorii Pro Bono JUDr. Viktoru Rossmannovi, který působí jako samostatný advokát v Praze.

Nad soutěží mají záštitu předseda vlády Bohuslav Sobotka a ministr spravedlnosti České republiky Robert Pelikán, který byl na soutěži přítomen a předával jedno z ocenění Právník roku.

Vedení společnosti WI-ASS ČR a RENOMIA si velmi váží dlouholetého partnerství v rámci této renomované soutěže a srdečně blahopřejí všem vítězům.