přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

3.9.2013

WI-ASS ČR s.r.o. hájí zájmy klientů již dvacet let

Společnost WI-ASS ČR s.r.o., český pojišťovací makléř, slaví v letošním roce výročí dvacetiletého působení na trhu.

WI-ASS ČR s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění a dnes, 3. 9. 2013, slaví dvacet let působení na českém pojistném trhu. Důkazem dlouholeté a úspěšné činnosti WI-ASS ČR s.r.o., založené na výborné péči o klienty, je mnoho věrných a spokojených klientů.

„Je nám potěšením, že již dvacet let hájíme zájmy našich klientů, kterým bychom tímto také rádi poděkovali za jejich přízeň a spolupráci. Protože právě spokojenost klientů je pro nás velkou motivací pro naši práci a další rozvoj,“ hodnotí působení WI-ASS ČR s.r.o. na trhu Vlasta Páťalová, jednatelka společnosti. „Na tomto místě bych také chtěla poděkovat všem kolegyním a kolegům za jejich nasazení a odvedenou práci. Do dalších dvaceti let si nelze přát nic jiného než spokojené klienty i zaměstnance,“ dodala Vlasta Páťalová.

WI-ASS ČR s.r.o. je nezávislým finančním subjektem, který zajišťuje zprostředkovatelskou a poradenskou službu v souvislosti s pojištěním a v případě pojistné události se podílí na jejím rychlém a úplném vyřízení.