přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

31.3.2014

WI-ASS ČR s.r.o. se v Praze stěhuje do nových prostor

Společnost WI-ASS ČR s.r.o., český pojišťovací makléř, přestěhoval své pražské kanceláře do nových prostor. Od 31. 3. 2014 sídlí pražská pobočka v administrativní budově Florentinum v centru Prahy.

WI-ASS ČR se v rámci strategie dalšího rozvoje a zkvalitňování služeb i dostupnosti pro své klienty a obchodní partnery rozhodl přesídlit do moderních atraktivních prostor v centru Prahy, do budovy Florentinum, Na Florenci 15.

„Věřím, že v našich nových pražských kancelářích vybudujeme příjemné, moderní pracovní prostředí a že se stanou oblíbeným místem pro setkání s našimi klienty,“ hodnotí stěhování Vlasta Páťalová, jednatelka WI-ASS ČR s.r.o.

Do Florentina se společnost stěhovala v rámci svého členství v RENOMIA GROUP, největší skupině pojišťovacích makléřů v České republice.

Administrativní centrum Florentinum přivítalo první nájemce začátkem ledna 2014 a otevřeny byly i veřejné prostory Florentina spolu se zrenovovanou Desfourskou zahradou. Projekt získal čtyři nejvyšší ceny Construction Investment Journal Awards Czech Republic a zvítězil v soutěži Best of Realty.