RENOMIA FORUM 

Webinář: Řízení rizik v oblasti Real Estate – od pojištění titulů vlastnictví až k odpovědnosti nájemce 

Kdy: 10. 6. 2021 od 10:00 do 11:00

Kde: online na platformě Zoom

Zaregistrujte se ještě dnes pro vstup zdarma!

Beru na vědomí zpracování osobních údajů pro účely účasti na webináři.

Co se na webináři dozvíte ? 

Již ve velmi rané fázi přípravy projektu v oblasti Real Estate je třeba znát rizika, která s ním souvisejí. Rizika spjatá s jednotlivými stadii developmentu lze řešit pojištěním, jehož konkrétní nastavení vychází z důkladné pojistné due dilligence.

Jaké informace Vám webinář přinese?

  • Ukážeme Vám, co změnila pandemie v přístupu k Real Estate projektům.
  • Představíme Vám rizika spojená s jednotlivými stadii developerského projektu.
  • Prozradíme Vám, jaké jsou výhody nejčastěji využívaných nástrojů pro přenos rizik do pojištění, se zaměřením na pojištění titulů vlastnictví nemovitosti.
  • Uvedeme řadu praktických příkladů, jak funguje pojištění v konkrétních situacích a poskytneme Vám prostor pro Vaše dotazy.

Webinářem Vás provedou:

Hana Pavelková je zkušenou profesionálkou s více než dvacetiletou praxí v oboru pojišťovnictví se zaměřením zejména na pojištění v oblasti Real Estate. Ve společnosti RENOMIA je zodpovědná především za pojištění transakčních rizik – titulů vlastnictví a prohlášení a záruk z kupní smlouvy. Hana má bohaté zkušenosti ze svého působení v zahraniční makléřské firmě.
Michael Dubský je ředitelem oddělení péče o klienty RENOMIA GROUP. V pojišťovnictví působí více než 10 let. Michael se v RENOMIA věnuje zejména přenášení mezinárodních zkušeností a řešení na tuzemský trh a zároveň zastřešuje unikátní mezinárodní platformu IBC (International Broking Centre), která našim tuzemským i mezinárodním klientům pomáhá s umístěním velkých složitých rizik v zahraničí, včetně tvorby mezinárodních pojistných programů.

Těšíme se na Vás již 10. 6. v 10 hodin!